Valoda: LAT RUS ENG

Kas ir nepieciešams gāzes un pneimatisko ieroču iegādei Latvijā.

Mums diezgan bieži tiek uzdots jautājums - kas ir nepieciešams tādu specifisko preču iegādei, veikalos Gards. Šo nodaļu mēs veltīsim tam, lai atbildēt uz visiem iespējamiem jautājumiem. 

Lai iegādātos  jebkuru preci Gards veikalā, Jums nav nepieciešamas nekādas speciālās atļaujas vai sertifikāti.

Vienīgais, kas mums no Jums būs vajadzīgs atsevišķu preču iegādei ir personas apliecinošie dokumenti, jo, saskaņā ar likumu, dažu preču iegādei ir vecuma ierobežojumi.

   

  • Gāzes ieroči 

Gāzes ieroču iegādei Jums būs nepieciešama derīga pase vai ID karte, lai apliecinātu, ka Jūs esat sasnieguši 18 gadu vecumu  un lai pārdevējs varētu korekti norakstīt Jūsu personas datus, kas kopā ar ieroča sērijas numuru nedēļas laikā tiks aizsūtīti uz Valsts Policiju. Tas tiek darīts, lai piereģistrētu ieroci uz Jūsu vārda un šī ir obligāta procedūra gāzes ieroča iegādei. 

 

  • Pneimatiskie ieroči 

Pneimatiskā ieroča iegādei, Jums ir nepieciešama tikai pase, lai apliecinātu, ka Jūs esat sasnieguši 18 gadu vecumu.

 

  • Naži, gāzes ieroču munīcija, pašaizsardzības līdzekļi 

Lai iegādāties elektrošokerus, nažus, stekus, citus pašaizsardzības līdzekļus un munīciju gāzes un pnematiskiem ieročiem, Jums jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu.

 

  • Gāzes baloniņi 

 Lai iegādāties gāzes baloniņus, Jums jābūt sasniegušam 16 gadu vecumu.
 

  • Pirotehnikas izstrādājumi 

1.klases pirotehnikas iegādei Jums ir jābūt sasniegušam 14 gadu vecumu.

2. un 3. klases pirotehnisko izstrādājumu iegādei Jums ir nepieciešama pase, vadītāju apliecība vai ID karte, kas apliecina, ka esat sasniedzis 18 gadu vecumu.


Visas minētas preces klients var nopirkt tikai personiski vienā no mūsu veikaliem.
Pirotehniku, ieročus un/vai ieroču aksesuārus, tajā skaitā pašaizsardzības piparu gāzes, ieroču munīciju, optiskos tēmekļus un to striprinājumus un/vai citus ieroču aksesuārus nav iespējams nopirkt caur internetu.

Visas mūsu prasības balstās vienīgi uz Latvijas Republikas likumdošanu.

 

Laipni lūgti Gards veikalos!