Valoda: LAT RUS ENG

Par mums


Gards - ir vislielākais veikalu tīkls Latvijā, kas nodarbojas ar makšķerēšanas preču, pneimatisko un gāzes ieroču, pašaizsardzības līdzekļu, pirotehnikas izstrādājumu, tūrisma un aktīvās atpūtas preču tirdzniecību.


Mūsu mājas lapā (www.gards.lv) var atrast visu veikalu adreses un darba laikus, iepazīties ar visu plašo preču klāstu, to aprakstiem, raksturojumiem un pieejamību konkrētajā Gards veikalā uz doto brīdi, kā arī iegādāties preces ar piegādi uz mājām.


Uzņēmumam ir 18 veikali visā Latvijā, no kuriem 9 atrodas Rīga un vēl deviņi – lielākajās Latvijas pilsētās (Ventspils, Liepāja, Jelgava, Valmiera, Sigulda, Saldus). Lielākā daļa no mūsu veikaliem atrodas lielajos tirdzniecības centros, tas nozīmē, ka tie strādā septiņas dienas nedēļā, dod iespēju klientiem apvienot produktu iepirkšanu vai garderobes papildināšanu ar Gards veikala apmeklējumu, kā arī to, ka vienmēr būs viegli atrast stāvvietu.


Veikalos Jūs vienmēr sagaidīs draudzīgi un kompetenti pārdevēji-konsultanti. Mēs cenšamies uzturēt plašu preču sortimentu un augstu preču kvalitāti katrā veikalā. Mūsu veikalos kā makšķerēšanas nodaļā, tā arī ieroču nodaļā ir piedāvāti dažādi pasaulē atpazīstami zīmoli ar kuriem mums ir ekskluzīvi līgumi, kas nozīmē – plašs sortiments, kvalitatīvs serviss un iespēju strādāt pēc pasūtījuma.


Uz visu preci Gards veikalos ir attiecināma garantija, kuras nosacījumus mēs cenšamies izdarīt pēc iespējas komfortākus klientiem. Kā arī mums ir sava licencēta remontdarbnīca, kurā var veikt preču remontu vai apkopi.


Pirotehnikas izstrādājumus visa gada laikā var iegādāties Gards veikalos- Rīgā, Kr. Barona ielā 130 un Siguldā, Mazā Gāles ielā 1.


Lai iegādātos jebkuru preci Gards veikalā nav nepieciešamas speciālās licences. Vairāk par to var izlasīt šeit.