Valoda: LAT RUS ENG
Aizmirsāt paroli?

Gribat sadarboties?

Kompānija Gards ir pietiekami liels uzņēmums Latvijas mērogā, kas nodarbojas ar makšķerēšanas piederumu un tūrisma preču aksesuāru mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību.

Mēs piedāvajam ļoti daudzu pazīstamu eiropas ražõtāju preces, tai skaitā Svendsen Sport ( Okuma, Ron Thompson, Prologic, Savage, Gear), Zebco, DAM. Pie mums Jūs atradīsiet visu nepieciešamo lai izveidotu pilnvērtīgu makšķernieku piederumu sortimentu Jūsu veikalā, par ko Jūs varat pārliecināties, iepazīstoties ar mūsu preci šajā mājas lapā vai apmeklējot jebkuru no 18 mūsu veikaliem.

Mēs uzaicinām Jūs apmeklēt, mūsu vairumtirdzniecības zāli, kas atrodas Kr. Barona iela 130, Rīgā, kur Jūs varēsiet sīkāk iepazīties ar mūsu preci un parliecinaties, ka mēs cenšamies Jums piedāvāt kvalitatīvu preci un individuālu pieeju katram klientam.

Ar mūsu jaunās mājas lapas palīdzību, Jums ir iespēja veikt vairumtirdzniecības pasūtījumus tieši šeit! Ja Jūs vēlaties iepazīties ar vairumtirdzniecības cenām un veikt pasūtījumu no mājas lapas, tad atsūtiet mums (http://www.gards.lv/lv/contact) savus rekvizītus, vēlamo lietotāja vārdu un paroli.